Tanımlamalar ve Koşullar

https://www.telegramindir.com/ adresini kullanmak ve telegram uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak içinsitemizi  ziyaret eden kullanıcılar aşağıda bahsedilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

https://www.telegramindir.com/ sitesinin kullanımından doğacak olan her tür zarar, kayıp ve tüm olumsuz durumlardan https://www.telegramindir.com/, imtiyaz sahibi, yöneticileri, editör ve yazar kadrosu bu kuruluş için çalışan ve hizmet sağlayan hiç bir merci için hukuksal ve cezai bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bilgilendirme ve Feragat

Sitemiz kullanıcılarını bilgilendirmek için hazırlanmış ve yayın hayatına devam etmektedir. Bu sitede geçen her türlü  bilgi genel nitelikte olmaktadır ve bilgilendirme amacı ile yayınlandığı için doğruluğuna, eksiksiz ve tam olmasına, güvenilir olmasına, güvenilir ve yeterli olmasına herhangi bir şekilde https://www.telegramindir.com/ olarak garanti verilmemekte ve taahhüt edilmemektedir.

Yetkili Mahkeme ve İdari Yargılamalar

Sitemizin kulanımından doğan ve web sitemizden doğan uyuşmazlık ve yasa dışı durumlarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Bu yayın, https://www.telegramindir.com/ yetkililerinden izin alınmadan kullanılamaz. Yayınlanan içerikler ve haberler kaynak gösterilerek (link bağlantılı) sosyal medyada ve diğer sitelerde paylaşılabilir.

©  https://www.telegramindir.com/ Web Sitesi